La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1620 Culés

0

Witam wiem ze pewnie glownie rambla zyje o tej godz LM a ja mam pytanie do waperow.. zakupilem dzis volisha i zakupilem dwa nowe Liquidy 18 (wczesniej bralem 6 ale nie potrafilo zabic do glodu nikotyny) teraz na nowym sprzecie zaledwie biore lekkiego bucha bo wieksze dusza. Czy jest to kwestia nowego sprzetu czy przeskoku mocy liquidow ? Sadze ze to drugie ale wole sie upewnic.

1

@seba1324 Przeskok mocy liquidów. Mogłeś spróbować z 12. Myślę, że byłoby lepiej

0

@WisniaKala czyli jednak lac 9/12 ?
Tak myslalem dzieki

0

@WisniaKala a jak myslisz wylewac ta 18 i zalac czyms innym czy juz sie przemeczyc z tym co mam ?

0

@seba1324 Tak myślę, że lepiej byś na tym wyszedł. Nie dusiłbyś się tak i być może zabiłbyś głód nikotyny. Lepiej stopniowo zwiększać moce

0

@seba1324 Nie wylewaj. Zostaw sobie ten olejek na przyszłość nic Ci się z nim nie stanie a kup ewentualnie 9/12 tak jak piszesz

0

@WisniaKala ale mowie nie o wywaleniu calej buteleczki a wylaniu liquidu z zbiornika

0

@seba1324 A to już od Ciebie zależy i od tego czy chcesz się z tym męczyć :> Jeżeli jest bardzo ciężko to wylej, szkoda płuc ^^

0

@WisniaKala udusic mnie nie udusi gorzej bylo przy pierwszym buchu z przyzwyczajenia do slabszych liquidow xd dzieki :)

1

@seba1324 Nie ma sprawy :> Daj znać jak zmienisz olejek, czy jest różnica

0

@WisniaKala okey :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?