La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1417 Culés

4

Ciekawe jak Klopp tym razem spróbuje poprawić swój wizerunek. Dzieciakowi już odpisal, rzucił jakaś śmieszną wypowiedzią na konferencji. Może teraz zrobi sobie jakieś zdjęcie z Cholo, gdzie gratuluje mu awansu.

konto usunięte

1

@Veb1233 Klopp to pewnie teraz skrycie marzy o zamknięciu Cholo w komorze gazowej

1

@Veb1233 Klopp jest spoko trenerem ale czasem wygląda jak ta lalka z piły , której delikatnie mówiąc jadaczka nie może się zamknąć

konto usunięte

1

@Veb1233 Dlaczego miałby poprawiać cokolwiek? Zmolestował kogoś, czy o co chodzi? Przecież ta porażka nic, a nic Kloppowi nie ujmuje.

0

@palindrom1 Ale jego wypowiedzi już tak.

0

@beznicku1000 Jest spoko, gdy wygrywa.

konto usunięte

0

@Veb1233 A co powiedział?

konto usunięte

0

@Veb1233 Nic strasznego przecież nie powiedział, a frustrację ma prawo czuć. Zawsze tak jest gdy drużyna dominuje, a jednak przegrywa. Przypomnij sobie chwile, gdy Simeone eliminował Barcę. Było tego dużo, a mimo wszystko mecze były bardziej wyrównane, niż ten dzisiejszy.

0

@Veb1233 Xavi probowal ludziom mowic, jak powinno sie kosic trawe, i ze w pilke powinno sie tylko i wylacznie grac milionem podan wzdloz boiska, ale jakos wszyscy go tutaj kochaja.

Klopp powie cos takiego i jest najgorszy, bo wywalil Barce w zeszlym roku z LM.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?