La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 875 Culés

2

Obejrzałem sobie właśnie mecz PSG i współczuję ludziom którzy wybrali do oglądnia to właśnie spotkanie. Emocje jak na rybach , a do tego intensywność meczu co najmniej średnia.

konto usunięte

0

@PatrykBarca A dziękuje za współczucie dziękuje :) Ja wybrałem, ponieważ chciałem by BVB przeszło, także było jakieś „zaangażowanie kibicowskie”. Przy drugim meczu bym tego po prostu nie miał :)

3

@PatrykBarca Ja oglądałem tylko 1 połowę czyli akurat załapałem się na 2 brameczki ^^ Znicz dla tych którzy nie oglądali Anfield

3

@Kamil92 Też chciałem żeby przeszło BVB ale jednak sympatykiem ich nie jestem :) Koneserem piłki owszem , i choć futbol Atletico może się nie podobać to również była sztuka i to przesuwanie , zamykanie przestrzeni. Aż dziwi jak komentatorzy niby "znafcy" futbolu są stronniczy i nie potrafią przyznać ze Liverpool chodź nacierał całe spotkanie to jednak 100% sytuacji nie miał...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?