- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1100 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1100 Culés
11
Cykl miłośnika książek (16)
Tess Gerritsen – Chirurg
Jane Rizzoli przy pomocy Thomasa Moore’a rozwiązuje sprawę serii zabójstw. Wydawać by się mogło, że to już koniec, morderca zginął, ale wrócił ktoś wzorujący się na nim. Przez media nazwany Chirurgiem zabija kobiety, wycinając im macice bez znieczulenia. Podobna seria miała miejsce dwa lata wcześniej, ale sprawca został zastrzelony przez doktor Catherine Cordell. Obecnie pracuje w bostońskim szpitalu, jest jedyną ofiarą, której udało się przeżyć. Teraz znowu czuje się zagrożona.
Pierwszy tom z serii Jane Rizzoli i Maury Isles. Jeden z najlepszych thrillerów psychologicznych jakie przeczytałem. Tak nazywam te, w których występują seryjni mordercy. Zarazem jeden z najmocniejszych. Chirurg dokonujący brutalnych czynów bez znieczulenia. Już sam pomysł na fabułę genialny. Takie rzeczy zdają egzamin w tego typu literaturze. Tropi swoje ofiary, staję się myśliwym. Tess Gerritsen stworzyła świetnych i wyrazistych bohaterów. Różne charaktery, cel ten sam. Schwytać zabójcę. Książkę czyta się bardzo szybko. Akcja, emocje od początku do końca. Fantastyczne rozpoczęcie serii, Pani Gerritsen bardzo wysoko zawiesiła sobie poprzeczkę. Na pewno sięgnę po kolejne książki. :)
Oznaczeni: @shinthps, @Kajtek77, @Odesseiron, @SuperPatsonFCB, @WoJjTas, @JimMorrisonFCB, @VamosB, @Kompletny, @_wiktoria_, @gregory9609.
3
@student97r Dobrze że, propagujesz czytelnictwo na tej stronie. Szanuję.
1
@student97r oznaczaj mnie także jak możesz;)
0
@Stoiczkow Dziękuję. :)
@MadafakinGuy Mam już 10 osób, a to jest limit według regulaminu. Ale jeśli Ci to nie przeszkadza, to mogę informować w prywatnej wiadomości. :)
Komentarz usunięty
1
@prucnalkam Ej, oznaczaj spojler. Ja np. nie czytełem jeszcze.
1
@student97r jasne :-)
0
@Stoiczkow sorka Panowie, mój błąd :( :(