La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1788 Culés

konto usunięte

0

Media mówią, ze koronawirus jest bez objawowy. Możesz go mieć, ale nawet o tym nie wiesz. Według spec ustaw człowiek może na sile zostać zamknięty w domu bo kwarantanna. Ja nic nie mówię, ale mi się to kojarzy z ZSRR jak Brezniew wymyślił schizofrenie bez objawowa żeby bezkarnie ludzi wysyłać do psychiatryka. Bułhakow opisał to zjawisko w mistrzu i malgorzacie.

19

19

@MaTt_BarcaFan Wiesz, zawsze możesz zamieszkać na Syberii, Alasce czy w lasach deszczowych Amazonii, do niczego nie będziesz sie musiał wtedy stosować i będziesz mógł mysleć wyłącznie o sobie.

Komentarz usunięty przez użytkownika

konto usunięte

0

@MesQueUnClub_87 Skąd ta agresja? Podałem tylko fakt historyczny.

0

@MaTt_BarcaFan Podałeś fakt historyczny z wydźwiękiem i nawiązaniem do teraźniejszej sytuacji.

konto usunięte

0

@SeeleyBooth I co w związku z tym? Jeden taki użytkownik podawał fakty z dżumy, które nawiązywały do teraźniejszej sytuacji.

2

@MaTt_BarcaFan Przecież Bułhakow już dawno nie żył jak rządził Breżniew xd

konto usunięte

0

@Kusco15 No tak. Przewidział pewne rzeczy. Czytałeś książkę?

2

@MaTt_BarcaFan Ja dziś widziałem relacje live kolesia na FCB. miał podobne objawy i bał sie że ma korone. poszedł do szpitala zakaźnego i podczas transmisji był zamknięty już 10 godzinę z mniej więcej 10 przypadkami takimi samymi i nikt do nich nie przychodził - kazali czekać po prostu. Troche słabo się przyznawać bo jak masz podejrzenia i to nie to i przesiedzisz 10 godzin z podobnymi osobami to w sumie bardzo duże jest prawdopodobieństwo ze wirusa jednak załapiesz - czekając z tymi ludźmi.

0

@MaTt_BarcaFan Prowokujesz i piszesz farmazony.

konto usunięte

1

@SeeleyBooth Jakie farmazony? Zwoje mózgowe Cię się już przegrzały od oglądania wiadomości? Jakie farmazony? Podałem suche fakty.

0

@MaTt_BarcaFan Sucho to masz w głowie.

konto usunięte

0

@SeeleyBooth Ehh po co ja gadam z takim lemingiem. Pewnie nawet nie wiesz kto to był Brezniew, albo Bułhakow. Leć lepiej po makaron do biedry.

0

@MaTt_BarcaFan Jaka agresja? stwierdzam tylko fakt z uśmiechem na ustach.

konto usunięte

0

@MesQueUnClub_87 Ja również sobie napisałem fakt historyczny z uśmiechem na ustach a tu niektórzy z agresja do mnie.

0

@MaTt_BarcaFan Nawet nie zauważasz wydźwięku swojej wypowiedzi. Widocznie nie robisz tego umyślnie, taki już jesteś.

konto usunięte

0

@SeeleyBooth Napisałem co napisałem. Nic złego. A jak już zaczną to interpretować różne osoby to mnie to nie obchodzi.

0

@MaTt_BarcaFan Widzę, że lubisz się pruć tu często ;)

konto usunięte

0

@barcelonaLM Ja? Nie.

0

@MaTt_BarcaFan Czytałem. Chyba że tak. Ale możliwe że widział to już za Stalina

konto usunięte

0

@Kusco15 Noo możliwa jest taka opcja tez.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?