La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1470 Culés

3

https://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/ligi-zagraniczne/serie-a/koronawirus-we-wloszech-lukasz-skorupski-o-pandemii-i-zyciu-w-czerwonej-strefie/6xfnm53?utm_source=fb&utm_medium=social&utm_campaign=ta_fb_organic_sport

We Włoszech naprawdę jest źle. Szwagier ma siostrę która mieszka w Genoi, tam nie ma aż takiej katastrofy, ale i tak absolutnie nigdzie nie wychodzą. Tylko na zakupy, i to nie idą wszyscy z mieszkania(mieszkają we 4) tylko jedna osoba żeby jak najmniej się narażać. Jednak jej mąż ma rodzinę w czerwonej strefie i tam się czują dosłownie jak na wojnie.
Myślę że najwcześniej mogą to zakończyć na koniec kwietnia.

konto usunięte

0

@ShinobiQWE Czerwona strefa to jakaś najgroźniejsza czy jak? W tej czerwonej też mają prawa do zakupów? :D

0

@NeroTFP Nie znam dokładnych szczegółów, bo ze szwagrem rozmawiałem tylko chwilę, i aż tak nie wypytywałem. Jedyne co właśnie powiedział, że w Lombardii to ulice są całkowicie opustoszałe i wszyscy pochowani się jak na wojnie. Być może im dostarczają zapasy albo wychodzą raz na kilka dni.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?