La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1390 Culés

0

Niech już idzie ta wiosna... W środę 10 stopni i deszcz. Czwartek 17-18 stopni i słońce a później deszcz. Wczoraj z rana deszcz, później słońce i 10 stopni. Dzisiaj 3 stopnie i pada śnieg z deszczem...

Pogoda niczym Raj dla wszelkiego rodzaju wirusów itp... Niby temperatura nie działa na koronawirusa ale jak pogoda i temperatura się " unormują " na powyżej 15 stopniach to jestem przekonany że walka z tym gównem będzie po prostu bardziej efektowna i efektywna.

konto usunięte

6

@FC1899Barca chciałbym zobaczyć jak wygląda efektowna walka z wirusem

7

@Avada Kedavra Dla ludzi z IQ poniżej 70 jest to nierealne więc może być problem. Wymaga odrobiny inwencji własnej, wyobraźni i dystansu do tego co się widzi, czyta, słucha.

konto usunięte

0

@FC1899Barca no pokazałeś właśnie swój dystans do tego co się widzi i czyta.

3

@Avada Kedavra Musiałem ci to zobrazować. Inaczej byś nie zrozumiał skoro pierwsza wiadomość jest taka a nie inna. Może kiedyś.

konto usunięte

1

@Avada Kedavra Popatrz sobie na Chiny

0

@FC1899Barca to wszystko przez korona wirus

konto usunięte

0

@FC1899Barca i człowiek nie ma mieć grypy xDDD

0

@FC1899Barca w Iranie jest powyżej 15 stopni i co ?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?