La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1089 Culés

6

Według ESPN Neymar może opuścić latem klub za 150 mln to w sumie okazja jak za Neya.

konto usunięte

10

@Kwiatek67 O 150 mln za dużo.

0

@Kwiatek67 po tym sezonie gdzie Ney gra swietnie i w miare bezurazowo to watpliwe ze za tyle szejk pusci a do Barcy szczegolnie

1

@mekston Prawo Webstera, szejk nie ma nic do gadania

1

@barcelonaLM hahaha beka z tym prawem łebstera

1

@barcelonaLM Ma bo może się odwoływać od tego prawa xD

0

@takisobiektos Sytuacja Neymara spełni wszelkie wymagania

1

@barcelonaLM I co z tego? Szejk ma 2 lub 3 instytucje gdzie może się odwoływać do końca okienka transferowego

0

@takisobiektos i co mu to da? TAS jest najwyższym trybunałem w sporcie i tylko on może orzec. Jeżeli nie będzie niedopatrzen to Neymar spełnia wszystkie wymagania, więc żadne apelacje szejka nie przejdą

0

@barcelonaLM Tak TAS jest najwyższym, ale po drodze jest jeszcze jedna lub dwie które muszą rozpatrzyć odwołanie przed TAS i jak ona/one odwołania odrzucą to dopiero TAS będzie rozpatrywał sprawę, a więc troche to potrwa

1

@barcelonaLM ech, z prawem Webstera to będzie jazda, nie raz o tym pisałem, gdyż tak wielka transakcja nigdy nie była przeprowadzona w ten sposób. Owszem w teorii tak to działa, że istnieje prawo do wykupienia reszty kontraktu, ale to się wiąże z wyceną i zakładam potem wieloma odwołaniami gdy mówimy o takich sumach itp.

W tym newsie była mowa, że rzekomo PSG się zgadza na taką kwotę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?