La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1782 Culés

9

Obecny tydzień lub przyszły pewnie będzie z 1000+ zarażonych, najbardziej nie wiem czy cieszy ale dobrze że kto może to siedzi w domu nie wychodzimy na dwór jak i autobusy są puste, ciekawe jak będzie wyglądać sytuacja jak wszystko się opanuje ale ciekawe ile jeszcze tygodni przed nami i resztą krajów....

0

@BarcaaVEB Takich obostrzeń, jak teraz to czeka nas 1,5 tygodnia. Szkół nie otworzą, ale bary, restauracje, puby, kluby, siłownie już tak.

1

@tobiasson92 1,5 tyg to minimum myślę, sądzę, że i 3 tygodnie trzeba liczyć, żeby wygasić epidemię

0

@wyrek Epidemii nie wygasisz, ponieważ nie ma ani leku, ani szczepionki. Po 3 tygodniach to pracodawcy zaczną bankrutować. Już teraz nie dają rady finansowo.

0

@tobiasson92 jeśli rząd wprowadzi odpowiednie instrumenty, np. odroczenie, lub zniesienie chwilowe płatności zus oraz inne obostrzenia, można kupić czas.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?