La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1458 Culés

#Tiki-taka

UEFA domaga się od klubów i lig 275 milionów funtów za przełożenie mistrzostw Europy o rok. [@The AthleticUK]

konto usunięte

15

śmieszna ta uefa

1

Zwariowali, te kluby nie mają dochodów, czy oni chcą spowodować ich bankructwo?
Kluby i Rozgrywki straciły dochody jeśli nie dokończą ligi.
Z drugiej strony zależy ile każdy miałby dać oraz ile tych klubów jest uwzględnianych? jeśli taka opłata solidarnościowa to jakimi kryteriami by się kierowali ile kto ma dac.

konto usunięte

2

to kluby niech nie wysyłają swoich na mistrzostwa europy, ciekawe co wtedy Janusze z Uefy zrobią jak kraje zaczną grać piłkarzami z lig amatorskich :D

konto usunięte

1

Nierealne... na jakiej podstawie chcą tej kasy ?Przecież oni nie chcą odwołać ME tylko je przesunąć... to co w 2021 oddadzą klubom tą kasę ?:) dla mnie fake

0

To śmierdzi fejkiem na kilometr

0

jak czytam o tej uefie pierdzielonej, to coraz bardziej jestem za super ligą- bez nadzoru tej chorej instytucji

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?