- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 739 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
87 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 739 Culés
4
Tak powoli zastanawiam się nad kadrą Barcy B na przyszły sezon i może to wyglądać mniej więcej tak:
https://zapodaj.net/9acd5deb13019.png.html
Przyszłość niektórych zawodników nie jest jeszcze znana i wiele może się zmienić. Zobaczymy co klub zrobi z Diego Lopezem, Zacariasem, Alexem Rico. Pewnie Reis też zostanie, ale wolałbym by odszedł na wypożyczenie. Pewnie będzie też kilka transferów.
0
@ViscaBarca123 Puig w pierwszej drużynie czy gdzieś w Celcie czy innym Levante?
0
@ViscaBarca123 widzę, ze wróciłeś na dniach. Można gdzie byłeś jak cię nie było? :D
0
@Homeopata8989 Chciałbym by dostał szansę w pierwszej drużynie, ale powoli tracę na to nadzieję i myślę, że odejdzie szukać szczęścia na wypożyczeniu.
0
@ViscaBarca123 Czyli praktycznie cała nowa kadra, ciekawe czy utrzymają się w Segunda zakładając że tam awansujemy. A najważniejsze to czy z naszych obecnych perełek w Barcy B coś będzie :)
1
@DaPi Zajmowałem się swoimi sprawami, pisałem artykuły. Nie było zbytnio czasu na La Ramblę i nie miałem też za bardzo ochoty na udzielanie się tutaj. Tak po prostu. :) Teraz wracam na trochę, a potem pewnie znowu zrobię sobie przerwę.
0
@ViscaBarca123 rozumiem, w sumie to się nie dziwie
1
@Mario96w Pewnie z obecnej kadry zostanie z 5 graczy. Może mniej. Ale będa naprawdę duże zmiany. Pewnie przyjdzie z dwóch bardziej doświadczonych graczy i z 2 perspektywiczne transfery.
0
@ViscaBarca123 jeszcze jakimś argentyńskim młodym pomocnikiem się podobno interesujemy
0
@domin682 Wiem. Ale to nie będzie transfer do Barcy B, tylko do Juvenilu A.