La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1174 Culés

5

PSG wierzy że Barcelonie nie skorzysta z Prawa Webstera wobec transferu Neymara
ponieważ władze PSG uważają że FIFA poprosi o zbliżoną sumę o jakiej będzie się mówiło w negocjacjach. Szefowie PSG są otwarci na rozmowy z Barceloną , a sam Neymar zakomunikował Barcelonie że zrobi wszystko aby wrócić.
[Julien Laurens]

0

@PatrykBarcelona Komentarze nawiązujące do Luisa Salvano za trzy, dwa, jeden...

4

@JimMorrisonFCB Chyba @LuisSalvano za 3,2,1 :)

konto usunięte

0

@PatrykBarcelona 1, 2, 3...

I takie newsy to miód na moje serce. Niech tylko pajace nie wyskoczą z żądaniami typu 200mln + ter Stegen i się dogadamy. Zapytać ich o wstępną wycenę, wysłać ofertę (oczywiście zaniżoną), powiedzieć jacy zawodnicy mogą być włączeni w transfer i jedziemy z tematem!

0

@PatrykBarcelona A w Football managerze Neymar nie chce wracać :(

0

@LuisSalvano Oferta Coutinho + 50/60 mln byłaby sprawiedliwa dla obu stron.

konto usunięte

1

@PatrykBarcelona Tez tak uważam. No ew. jeszcze Rakitić (o ile by go chcieli), albo Cou i Dembele bez dopłaty.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?