- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1644 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
95 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1644 Culés
13
- Halinka, śpisz?
- Śpię, bo co?
- Bo bym se ogórka kiszonego zjadł.
- Mhm.
- Halinka, są w domu jakieś ogórki?
- Ferdek, nie zawracaj mi gitary, noc jest. I przestań mlaskać jak dziad jakiś.
- Bo mnie ślinka na te ogórki idzie no.
- No to idźże do jasnej cholery do lodówki i sobie weź. A mnie daj spać, trzecia w nocy jest.
- Halinka, coś ty taka agresywna jest?
- Bo mnie denerwujesz.
- Czym?
- Jakimś zasranym ogórem kiszonym. O trzeciej nad ranem.
- Halinka, mogłabyś wstać i mnie przynieść ogórka kiszonego? Dobra, sam se pójdę. Halinka?
- Czego znowu?
- Przynieść ci ogórka kiszonego? Dobre, dobre, nic żem nie mówił.
Po skonsumowaniu ogórka, ale nie kiszonego, a jakiegoś marnej jakości korniszona...
- Halincia, Halincia.
- Hmm?
- Ja cię zasadniczo bardzo przepraszam, ale one są wiesz konserwowe, a mnie to zasadniczo o kiszonego chodziło.
- Ferdek?
- No?
- Czy ty normalny jesteś?
- No jak nie, jak tak? Bo one wiesz Halinka, takie sobie są, a mnie to chodziło o takiego kiszonego, rozumiesz?
- Jasne, rozumiem.
- No, takiego domowego, takiego chrupiącego, takiego rrrrr.
- Domowego?
- No, no! Takiego, jak ty żeś kiedyś robiła, a nie takiego pizdryka małego ze sklepu, wiesz.
- Ferdek?
- No?
- Masz trzy sekundy na opuszczenie tego pomieszczenia. Albo jutro spotykamy się u adwokata. Zaczynam odliczanie. Raz, dwa.
- No co ty Halinka taka agresywna żeś jest?
- PASZOŁ WON!
odc. 248 "Ogór"
4
@damianex10 Jeden z moich ulubionych odcinków. Taki typowy, ale jednocześnie nietypowy odcinek Kiepskich w starym, najlepszym stylu. I jeszcze ten casting na najlepszego ogóra. :D
2
@damianex10 w kamionce najlepszy