- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 950 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
July_6_BcN
12
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 950 Culés
0
Czy 1000zł za trzymiesięczne PS4 500GB (oczywiście z gwarancją) w idealnym stanie + drugi oryginalny pad + ten promocyjny kod do Fortnite + 2 gierki (PES 2015, Wiedza To Potęga) to realna kwota jaką można na dzień dzisiejszy otrzymać? Widzę, że nówka z jednym padem, bez żadnych gier chodzi najtaniej po 1200zł.
6
@LuisSalvano Trzymaj wymienimy na Neymara :)
3
@LuisSalvano ps4 zwykłe mozna kupic juz od 600 zl. I to z jednym padem. Gdy ktore tu sa to totalne gowno. :D
0
@LuisSalvano Już sprzedajesz?
0
@koksik2700 Ale nie 3-miesięczne i w dodatku tak jak napisałeś - z jednym padem.
0
@LuisSalvano Powiedz 900 i bierz będziesz sobie grał ;)
0
@SeeleyBooth Tak, to było moje drugie podejście i niestety zwyczajnie już nie czuję tego grania. Zupełnie mnie to nie kręci. Parę dni temu ściągnąłem z Epic Store za darmo World War Z. Pograłem dosłownie 10-15 minut i odinstalowałem. Zwyczajnie przestały mnie gry już kręcić z dnia na dzień, podobnie jak kiedyś za małolata klocki lego i ogólnie zabawki (też dosłownie z dnia na dzień).
Jedyną gierką, w którą regularnie gram z bratem, gdy do mnie wpada to PES 2013 na laptopie podłączonym do tv. To mnie w ogóle nie nudzi. A żadna inna gierka mi nie podchodzi. Wyjątkiem było Until Dawn. A próbowałem takich hitów jak Uncharted, The Last of Us. Być może spodobałoby mi się RDR2, ale dla jednej gierki nie będę trzymał tego sprzętu i wolę odzyskać szmal. Kto wie, może za kilka lat mi się odwidzi i kupię PS5. Ale obecnych gier w ogóle nie czuję i mnie do nich nie ciągnie.
0
@Kwiatek67 Ale to ja sprzedaję :D
0
@LuisSalvano Czaję. To chociaż na koniec napisz publicznie jakie wyniki były w meczach między nami. Oddaj hołd xD
0
@LuisSalvano A haha no to spoko cena korzystnie dla Ciebie myślę gdybyś za tyle sprzedał.
0
@SeeleyBooth Napisałbym, ale ja nawet nie pamiętam ;p Wiem, że chyba oba wygrałeś, albo raz wygrałeś Ty, a raz był remis ;p
0
@Kwiatek67 Pytanie, czy tysiak to realna kwota.
0
@LuisSalvano No nie bardzo. Dwa mecze sromotnie przegrałeś różnicą kilku bramek xD
0
@SeeleyBooth Mówię, że nie pamiętam, bo ja tych meczów od cholery już grałem, z niektórymi osobami po 2-3 razy. Być może jest tak jak mówisz, nie neguję. Tylko trochę to wygląda tak, jakby to było dla Ciebie jakieś wielkie osiągnięcie i powód do niesamowitej dumy, tak to podkreślasz ;p
0
@LuisSalvano Wygrać z wielkim LuisemSalvano aka uciekinierem kanarów, sprytnym ukrywaczem xboxa, wielbicielem Neymara - to duma.
0
@SeeleyBooth Tylko, że ja w tym nowym PESie to jestem takim graczem jak Linkiewicz i inni celebryci wojownikami MMA ;p
0
@LuisSalvano wiesz...tylko kogo obchodzi ile ono ma miesiecy? Uzywana to uzywana. Jeszcze z malym dyskiem stosunkowo. 2 pady tez uzywane. Jeden max 100 zl wartosci. Czyt. Ja bym liczyl na 800 no moze 900 max.
0
@koksik2700 Mniej niż 900 nie chce. Wystawie za 1050 i najwyżej pozwolę negocjować. A to ile ma miesięcy jest ważne, bo siłą rzeczy konsola jest mniej zajechana i ma gwarancję.
PS Dualshocka 4 nie kupisz za 100zl, zwłaszcza w idealnym stanie i na gwarancji. DS3 można w takiej cenie wyrwać, ale nie DS4.