La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1883 Culés

0

Mam 3 kolegów (między innymi). Mają od 31 do 33lat. Jeden nie pracuje, nigdy nie pracował. Grają każdego dnia w pokemony (ciągle mówią coś o pokestopach, dżimach, walkach). Nigdy bym nie pomyślał, że takie gry potrafią działać tak silnie jak znane uzależnienia....ciągle o tym. A jak jeden nie mógł grać raz to dwóch pozostałych się na niego obraziło.
Pewnie tutaj też kilku z Was gra w to. Ja nie wiem jak to można lubić, a co dopiero wpłacać na to kasę.

2

@puyol_presidend5 grałem w pokemony 20 lat temu na GameBoyu. Wtedy to był hit.

konto usunięte

0

@puyol_presidend5 ja oglądałem w podstawówie,byłem mega fanem,a jakos w tą grę nigdy nie grałem

0

@Jaca27 @usztafik jako dziecko też byłem wielkim fanem tej bajki, ale żeby w dorosłym życiu poświęcac większość czasu na gry pokemon? Rozumiem, że nawet mając 50 lat można pograć sobie w takie rzeczy, ale z umiarem.

0

@puyol_presidend5 Gram w pokemon go. Codziennie. W drodze do i z pracy komunikacją miejską. Czas szybciej leci. Daleko mi jednak do nałogowego gracza, a tym bardziej kupowania przedmiotów za prawdziwą kasę. Mimo to znam osoby, które dzięki tej grze wyszły trochę bardziej do ludzi, stały się bardziej śmiałe i towarzyskie. Znam też osoby jak Twoi kumple. Od wszystkiego można się uzależnić. Jak na wszystko trzeba uważać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?