La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1663 Culés

konto usunięte

8

„Ajax Amsterdam rozwiązał kontrakt Abdelhaka Nouriego (który kończy się w czerwcu) i zaproponował rodzinie 5 milionów euro. Do dzisiaj miał ciągle opłacany kontrakt.

Oczekiwania rodziny są jednak wyższe.”

4

@DaPi "oczekiwania" ....

konto usunięte

18

@Transu96 opłacali i tak jego kontrakt przez tyle czasu (wiadomo, ze tak wypadało i akurat tak należało zrobić), ale te 5 milionów euro to już tylko ich dobre serce, a oni niewiadomo czego „oczekują”...

konto usunięte

27

@DaPi Opłacali mu kontrakt do końca. De facto nie muszą nic dawać. Dają 5mln.
MAŁO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! WINCYJ HAJSU!!!!!!!!!!!!!!!! :|

konto usunięte

1

@tombard rodzinka poczuła możliwy dopływ pieniędzy bo im się robić pewnie nie chce i teraz będą wybrzydzać „małe” oferty. Ajax powinien po prostu przelać Te 5 baniek jak już chcą im coś dać dodatkowo i tyle. Ewentualnie Max 6 i nic więcej. I tak dużo pomogli tak na prawdę

konto usunięte

2

@DaPi Daj źródło, bo nie chce mi się wierzyć w to, że rodzinka taka pazerna.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?