La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 714 Culés

konto usunięte

0

Mam pytanie odnośnie wyciskaniu sztangi na ławeczce.
Otóż kupiłem se ławeczkę do ćwiczeń uniwersalną i głównie na niej ćwiczę ze sztangą i pytanie brzmi: czy przy wyciskaniu robić delikatny mostek czy leżeć płasko, gdyż na forach ludzi mają różne zdanie

3

@sebasarna18 ja się zawsze kładę na ławeczce, lekko podciągam na niej do góry i staram się ściągnąć do siebie łopatki.
Powinieneś mieć wypiętą do przodu pierś dzięki temu.

0

@sebasarna18 Lędźwia mają być przywarte do ławeczki, ściągając łopatki automatyczne wyginasz sie w klatce do przodu, taka wersja jest prawidłowa według mnie.

2

@sebasarna18 ściągasz łopatki, robisz lekki mostek tak, że głowa, łopatki i tyłek dotykają ławki. Zapierasz się mocno nogami. Sztanga leży na nasadzie dłoni, łokcie wkręcasz do środka i z takiej pozycji wyciskasz. Weź sobie na yt odpal sebe kota, albo Grzegorza walge, a nie pytasz na la rambla.

0

@sebasarna18 Na ratunek seba kot


« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?