- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1715 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
77 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
24
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1715 Culés
4
28
@ArdoFCB No straszne, że kobita cukierka zjadła.. O_O
32
@ArdoFCB Lepiej tak niż zreć sałatkę, przeżuwając jak prosie.
4
@ArdoFCB Poza tym, że robi to brudnymi łapskami, to nie wiem w czym znowu TVP szuka problemu
15
@ArdoFCB i to jest problem, a nie jakieś wybory w środku epidemii.
0
@IronSanHybrid Jest w pracy i powinna się zachowywać a tu godnie zastępuje panią Pawłowicz, nawet rąk nie umyła.
7
@ArdoFCB Rozumiem, że Tobie w robocie nie wolno jeść i pić, bo to niegodne. To tylko cukierek, jej sprawa czy myje ręce przed jedzeniem. Naprawdę nie masz się czego czepiać? Mamy chyba inne, ważniejsze problemy
18
@ArdoFCB I to są problemy prawdziwych Polaków, a nie jakaś tam Konstytucja, nielegalne wybory czy inne farmazony :D
2
@ArdoFCB To w pracy nie wolno zjeść cukierka? No przynajmniej nie żarła widelcem jakiejś chabaniny jak niektórzy.
7
@ArdoFCB Rozumiem, że ty w pracy wyjmujesz z Rolls-Royce'a zastawę porcelanową i jesz cukierka nożem i widelcem?
0
@FranzMaurer Je się podczas przerwy ale jak widać polityków PO kultura nie obowiązuje.
8
@Bykunn eee łamanie prawa ? nic takiego...
kobita zjadła cukierka na sali !! dramat, afera OJO !!!
Nikt się nie zastanowi, że może ma np. cukrzycę i musi zjeść coś słodkiego ? ale nawet gdyby nie to co się takiego stało ?
5
@ArdoFCB Może choruje np. na cukrzycę i musiała coś zjeść. Chyba lepiej, że zjadła cukierka, niż żeby ją trzeba było zbierać z podłogi, nie?
7
@ArdoFCB Co tu było niekulturalnego? Kobita zjadła sobie cukierka. Sufit ci na głowę spadł czy co? Ta nienawiść serio was już tak zaślepia, żeby czepiać się takich dupereli?
10
@ArdoFCB Tobie jakby Kaczor napluł w twarz to byś powiedział, że ciepły deszcz pada.
4
@Chakalaka To byłoby spełnienie jego marzeń, że mógł zobaczyć czwartą osobę boską na żywo. =]
4
@ArdoFCB Ten profil jest wyjątkowo irytujący. Gość regularnie wrzuca coś na opozycję, ale gdy była seria wpadek edukacyjnych w TVP, to dziwnym trafem milczał.
Fanatyzm pisowsko-katolicki.
0
@Chakalaka Kaczora nie lubię prawie tak samo jak Tuska,a dla wielu osób jakby Unia wcisnęła do domu imigranta to by się i tak cieszyli bo jest taka wspaniała.
0
@NeroTFP Te wpadki widziałem i lepiej tej szkoły nie oglądać. Jedyna opozycja w Polsce to Konfederacja, reszta to błazenada a nie opozycja, ich program to antyPiS i nic po za tym. Widać że wielu osobom wyborcom PO jest smutno i się oburzają jak ich ukochana partia się kompromituje.
1
@ArdoFCB co wy sie tak tych imigrantów boicie. Ktos ci czerep niezle sprał xD
A jestes czlowiekiem typu konfederacja zbawi swiat. Składam rękwice, bo będe się babrał w intelektualnym szambie.
Pzdr
0
@SelloutCrowd Mnóstwo zamachów, gwałtów, przestępstw, dzielnice muzułmańskie. Wcześniej prawie wcale nie było zamachów w Europie a ostatnio było sporo. Po za tym większość z nich przebywa nielegalnie i jest bezkarna. Wystarczy spojrzeć na jarmarki świąteczne w krajach Europy zachodniej wszędzie wojsko i policja, więc jednak się boją.