La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1782 Culés

1

Czasem jeden zawodnik, brakujące ogniwo może odmienić oblicze drużyny. Brakuje tu Neymara i jego nieprzewidywalności, co by o nim nie mówić, to nigdy poniżej pewnego poziomu nie schodził. Na lewym skrzydle mógłby śmigać Ney i Fati, na 9 Suarez i Griezmann, na prawym Messi i Trincao, a jest jeszcze Dembele. Mam nadzieję, że wstrzymają się z transferem Lautaro jeszcze rok na rzecz Brazylijczyka. Jest Antek który docelowo myślę, że był ściągany na 9, wciąż jest Luiz, który wyciska bardzo dobre statystyki. Niech skupia się na transferze Neymara, pomocnika który potrafi nakręcić akcje bliżej pola karnego przeciwnika (Cou?) I transferach z klubu zawodników których trzeba pożegnać.

Chętnie też bym zobaczył Leo na 10 za plecami Suareza/Antka i dwoma skrzydłowymi po bokach. Ubezpieczający z tyłu De Jong + Busi/Arthur. Znając Setiena i jego ostatnie eksperymenty może coś takiego ujrzę

konto usunięte

0

@messi564 Brawo, zgadzam się :) Aczkolwiek Coutinho to moim zdaniem wypalony zawodnik. Tak naprawdę mógłby się odbudować w PSG i nie mówię tego tylko pod kątem sprowadzenia Neymara. Grałby w dużo łatwiejszej lidze, miał pewny skład, nie czułby takiej presji, nabiłby sobie liczby, a za to wszystko zgarnął ładny szmal. On nie jest małolatem, który by sobie popsuł karierę idąc tam. Mógłby wypełnić cały kontrakt u szejka. Nawet jeżeli nie poszedłby do PSG to uważam, że w Barcy jest już spalony. Jemu nie szło, kibice byli nim rozczarowani. Wątpię, aby u nas się dobrze czuł i coś pokazał. Z pomocników to nam by się przydał ktoś tak przebojowy jak De Bruyne, który raczej jest nie do wyjęcia (chyba, że faktycznie po tym banie City na grę w LM zawodnicy mają zapis, że mogą odejść). Dobrym pomysłem byłoby... zostawienie Rafinhii, który wróci z wypożyczenia. Za niego i tak dostaniemy grosze (10-15 baniek), a chłopak jak grał to nigdy nie zawodził, sporo strzelał i był bardzo przebojowy.

0

@LuisSalvano Może i grał spoko Rafa ale często też złapał u nas kontuzje, które go wykluczył z gry na prawie cały sezon, już wolał bym dostać za niego te 15 mln niż żeby znowu stracił kolejne lata u nas przez urazy i pobierał kasę, mam dość takich piłkarzy u nas.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?