- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1529 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
52 odpowiedzi
doc
5
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
15
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1529 Culés
9
Kiedy byłem na wojnie, mieliśmy 1 spadochron dla całej dywizji.
7
@barcafan9512 Kiedy byłem na wojnie, już o 4 rano piłem popołudniową herbatę.
1
@barcafan9512 Aż mi się ten dowcip przypomniał
Lecący samolot ulega awarii i zaczyna spadać . Na pokładzie czterech pasażerów: Kaczyński, Morawiecki, Papież Franciszek i 10 letni Jasio . Są trzy spadochrony .
- Morawiecki nagle krzyczy: Jestem najmądrzejszy w Polsce, muszę rozwiązać wszystkie problemy moich kolesi ... znaczy wszystkich Polaków !!!
Bierze spadochron i skacze.
- Kaczyński mówi: Jestem zbawicielem narodu polskiego !
Bierze spadochron i skacze .
- Papież Franciszek podając spadochron chłopczykowi mówi: Moje życie dobiega już końca, Twoje się dopiero rozpoczyna. Bierz ten ostatni spadochron i ratuj się !
- Jaś na to: Spokojnie drogi Ojcze .Zostały dwa spadochrony ! Najmądrzejszy facet w Polsce wyskoczył z moim tornistrem .
4
@PanZagadka
Papierosy? Ja w twoim wieku paliłem japońskie bunkry.
4
@barcafan9512 Kiedy miałem 5 lat, miałem własny dom i pracę.
1
@negreanu
Też grałem w rugby. Tyle że pociskiem moździerzowym.
2
@barcafan9512 Te teksty były genialne.
2
@barcafan9512 Za twardy materac? W czasie desantu rzucałem się na drut kolczasty aby inni mogli przejść.
2
@barcafan9512 Dodajesz miodu do herbaty? Na wojnie słodziliśmy herbatę pszczołami
2
@negreanu
-Muszę do toalety tato.
-Trzymaj! Na wojnie musiałem trzymać przez 3 kontynenty.
1
@barcafan9512 Kiedy byłem mały nie miałem stojaka, musiałem sam trzymać choinkę.
1
@negreanu
Nie wojnie nie mieliśmy bombek. Na choinkę wieszaliśmy granaty.
0
@barcafan9512 To się nazywa ekspert od wszystkiego haha.
0
@negreanu
Za moich czasów na dzień dziecka chłopak dostawał karabin i szedł na wojnę
0
@barcafan9512 A ja kiedy byłem na wojnie to chociaż do lasu mogłem chodzić.
0
@ShinobiQWE
Rosół powiadasz? Jak byłem mały, to jedliśmy kury i popijaliśmy wrzątkiem.