La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1226 Culés

konto usunięte

0

Zastanawiam się, co myśli o tym wszystkim Duda. Ale tak w głębi serca. Czy czuje i uważa, że jeśli wygra te "wybory" w takiej a nie innej formie i przy takiej a nie innej sytuacji politycznej przy ciągłym łamaniu konstytucji to czy będzie się czuł prawdziwym prezydentem Polaków czy jest już tak zafiksowany, że wie że będzie wciąż tylko prezydentem jednej partii i w dalszym ciągu tylko marionetką prezesa.

0

@avanes Pewnie zdaję sobie doskonale sprawę z tego jak wygląda sytuacja. Mi wydaje się że on w ogóle nie jest pisiorem w głębi duszy. Po prostu musi wykonywać wolę suwerenna:)

konto usunięte

3

@avanes Ja zawsze sobie zadaję pytanie: a co z innymi prezydentami? Czy Komorowski postawiłby się swojej partii? I nie chodzi mi o "za po było tak samo", ale o postępowanie osób na tak istotnych stanowiskach. Nie żyjemy w czasach bohaterów, mężów stanu, a zwyczajnych makiavelistow. To czyni Dudę zwyczajnym człowiekiem i to niestety znak naszych czasów.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?