- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1355 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
64 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
July_6_BcN
14
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1355 Culés
5
Brawo dla Pani. :)
"Właśnie otrzymałem paczkę od starszej kobiety , która zgłosiła się do SOR .
,,Po zadaniu pytania co się stalo?"
Usłyszałem :
,,nic...przyszłam podzielić się z Wami moja trzynastka..." I wręczyła mi karton z produktami zakupionymi w aptece...
Dziękujemy z całego serca;);)
Życzymy dużo Zdrowia kobiecie o złotym sercu;););)
Druga sprawa...!!!!!
Patrząc na rachunek ,który był dołączony do zakupów....mega kwota prawie 850zl...
To już jest paranoja...jak można sprzedawać paczkę rękawiczek Nitrylowych za 100zl ????
Ludzie przestancie żerowac na biednym społeczeństwie..!!!!:(:(:(
Tam gdzie dzieje się ludzka tragedia znajdą się ludzie , którzy za wszelką cenę chce się dorobić ...:(:(:(
Niestety z tego co wiem problem leży u źródła...dostawcy szaleją z cenami i robią wszystko co mogą ,aby cena była jak najbardziej korzystna dla Nich..."
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/92022378_2755817227879882_6528557582221574144_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_sid=110474&_nc_oc=AQmULp6yDAI-Q9BkO4ONx6R6MEk-5KsllsYj4tbLh8mBXt5oCDCT1wAVz50x45yM_LM&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=ab73eec2c9252f631bd08b3fd7709de3&oe=5EB3CCB0
https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/92164298_2755817367879868_1765663834229440512_n.jpg?_nc_cat=101&_nc_sid=110474&_nc_oc=AQn4YqjXshLxbAA7XGjm10ZOA9VgVvqXPRkIj2N3cv53pnUWeSacz1weEU0YqHn0kNg&_nc_ht=scontent-frt3-2.xx&oh=82b5adc9cbd0bf55419bc090a40ab211&oe=5EB292F3
3
@student97r na allegro 150 zł za paczkę rękawiczek, przed epidemia 20 zł w sklepie. Takim śmieciom życzę jak najgorzej