La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1089 Culés

17

Kurde jakby nie kononowirus, to te wypowiedzi Rousanda odbiłyby się naprawdę ogromnych echem w środowisku kibicowskim, a przede wszystkim tutaj. Byłby temat numer 1, to jest ogromna skaza na wizerunku zarządu. Wiceprezydent publicznie obsrywa prezydenta. Szkoda, bo w normalnych warunkach to byłby niesamowity cios dla tych nieudaczników, a atak mało kto się w ogóle zainteresuje sprawą.

0

@Bartek22 Ten zarząd już jest tak skażony wizerunkowo, że każda kolejna skaza nawet nie zrobi na nikim wrażenia i raczej potraktują to ludzie jako coś czego można się było spodziewać.

konto usunięte

1

@Bartek22 Z tego co słyszałem to on miał być kandydatem obecnego zarządu na prezydenta. Wygląda mi to na start kampanii po prostu i dlatego gada jaki to Bartek zły, próbuje przyciągnąć do siebie socios.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?