- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1470 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Marcelinho99
4
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Popitek12
9
Udało się. Właśnie przebiegłem setkę w 9.84 wow. Świetny wynik tym bardziej że najszybszy... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1470 Culés
13
Lubię swoją pracę, ale czasami tracę wiarę w ludzi, którzy sami sobie wszystko utrudniają, a przy okazji też mnie.
Dziś miałem dostać od klienta materiały do napisania tekstu. No i dostałem. Gość wysłał mi 10 kiepskiej jakości zdjęć obrazu monitora. Spoko, przymknąłem oko i jakoś się doczytałem, po wielu trudach i wysiłkach. Tym bardziej, że uparcie twierdził, iż ma tylko takie.
Później się okazało, że on otworzył dokument w Wordzie na komputerze i w ten sposób robił zdjęcia telefonem. On od samego początku miał ten dokument, ale dziwnym trafem wpadł na pomysł, że zamiast mi go wysłać, porobi zdjęcia obrazu monitora.
Załamałem się tym bardziej, iż gość w okolicach 30-tki...
6
@NeroTFP dobrze, że Ci monitora nie przysłał kurierem :)
13
@Kamil92 Śmiej się, śmiej. Z sześć lat temu pracowałem w IT. Zmieniałem monitor pewnej kobiecinie (też miała w okolicach 30-tki). No i w pewnym momencie ona wypaliła do mnie, że co ja robię, że ona się nie zgadza. Spytałem zatem, czy nie woli mieć nowszego i lepszego monitora, a ona, że pewnie i by wolała, ale jeżeli jej podłączę nowy, to skasuje jej się wszystko to, co miała zapisane na tamtym monitorze, a ona ma tam pełno ważnych plików na pulpicie :D
1
@NeroTFP dalej rozweselasz. Zrób cykl historyjek technologicznych :D
4
@NeroTFP początki moje w IT 10 lat temu, przywożę kompa z serwisu mówię proszę sprawdzić czy wszystko działa, babka księgowa. A ona pali przeglądarkę Onet potem nasza klasa potem Facebook i ze szczerością wszystko działa.
2
@NeroTFP Ja robiłem kiedyś duży baner do druku, to babka odesłała plik z poprawkami, że drukarnia tego nie przyjmie, bo ona przyłożyła linijke do monitora i na podstawie tego stwierdziła, że wymiary się nie zgadzają.
Ludzie to naprawdę debile.
2
@NeroTFP pracuję w biurze gdzie są 4 kompy, taka koleżanka - blondynka w okolicach 40 musiała zmienić stanowisko i ciągnie monitor do nowego stanowiska, pytamy czemu, a ona że chcę mieć na nowym miejscu swoje ikonki :D Druga sytuacja to drukarka coś szwankowała i ona zaczęła ją szarpać, pytamy co ona odwala, a ta "pisze Sharp to szarpie" ;p