La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1688 Culés

6

Wczoraj podjechałem pod jeden z marketów, by zrobić większe zakupy związane ze świętami. Patrzę z 8 osób w kolejce, no ok, poczekam kilk/kilkanaście minut i wejde. Gdzieś 3 osoby przede mną stał sobie facet. Jak się zbliżała jego kolej do wejścia to z zaparkowanego nieopodal samochodu wyczołgała się jak mniemam żonka a zaraz za nią z tylnych drzwi 3 dzieci (i to nie jakies maluchy, a praktycznie nastolatki - w przedziale na oko - koniec podstawówki - szkoła średnia). A że oczywiście do sklepu wchodzi się pojedynczo to wpierw weszła mamuśka, potem jak wyszedłm kolejny klient wchodziły dzieciaki i na końcu tausiek. Jak mu parę osób zwróciło uwagę (jeszcze przed jego wejściem) czy to konieczne by całą familią robili te zakupy i blokowali w ten sposób kolejkę to zaczął bluzgami na ludzi sypać...
Jak nie należę do ludzi agresywnych i szukających problemów tak w tamtej chwili miałem ochotę po prostu podejść i strzelić w ten głupi r.. .
A potem w sklepie widziałem jak te dzieciaki ganiają z jakimiś cukierkami, czipsami.

0

@Bobo25 trzeba było na nich pokaszleć...moze by się czegos nauczyki

konto usunięte

5

@Bobo25 Niestety, bardzo smutny i co najgorsze - popularny widok. Po sposobie zachowania i wypowiadania się, to obstawiam, że to zwyczajna patologia, którą nie interesuje nikt ani nic, poza własnym tyłkiem i terminem wypłaty świadczeń socjalnych.

1

@Bobo25 no i co? Jak po chipsy przyszły to chyba szybko wyjdą?.. A nie starego obładować torbami..

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?