- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1563 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
95 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1563 Culés
10
Dobrze, że nikomu nic nie zrobił... Jakim dzbanem trzeba być by jeździć po pijaku ?!
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2020/04/uRdGi1aUigz1T5uoMmPOMfJ6I19yBkIx.mp4
4
@IronSanHybrid "papapapa naebany "a ci też mądrzy zamiast typa zastawić od tyłu to go puścili by pojechał i kogoś zabił bo filmik na internety wazniejszy
11
@Barca1992 No jeśli faktycznie wcześniej podejrzewali, że jest nawalony to powinni tak zrobić, ale z drugiej strony może bali się, że im auto rozwali czy coś. Ciężko oceniać na podstawie tak krótkiego filmu. Chociaż tyle, że zadzwonili na policję i jechali za nim.
0
@IronSanHybrid Chłopak prawdopodobnie chciał dokładnie zdezynfekować jamę ustną , gardło i przełyk po spotkaniu z niebezpiecznym powietrzem a tu później takie nieprzyjemne komentarze.
0
@IronSanHybrid jeśli wiedzieli wcześniej że jest pod wpływem to powinni typa zatrzymać.:). Plus że nikogo nie zabił ale przy bardziej zdecydowanej reakcji napływających dało by się uniknąć tego co stało się na końcu ;)
7
@Barca1992 ty swoim autem pewnie byś zastawił żeby w cb przyebo ;)
0
@Transu96 pewnie że bym zostawił we mnie przywalił by na wstecznym z prędkością kilku km/h wiec nic by mi się nie stało w porównaniu do potencjalnej ofiary w którą by wjechał na pełnej;)
2
@IronSanHybrid To chyba ten
https://piotrkowtrybunalski.naszemiasto.pl/kolo-gm-sulejow-wypadek-w-kole-pod-piotrkowem-na-drodze/ga/c16-7642785/zd/52483525
1
@Coutinho007 Chyba tak :D
1
@IronSanHybrid Trzeba nie mieć za grosz wyobraźni i mózgu żeby takie coś zrobić i z dwojga złego lepiej, że nikt nie ucierpiał i sam miał ten wypadek.