La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1887 Culés

0

Polecicie jakieś słuchawki nauszne bezprzewodowe?
Tylko i wyłącznie mają mi służyć podczas jazdy rowerem, ewentualnie biegania.
Nie zależy mi na super wysokiej głośności, jedynie jakość dźwięku, ale ja nie jestem wymagający, prawie każde oceniam bardzo dobrze :D
Da radę do 150zł? No do 200max.
Ja nie wiem na co zwrócić uwagę.

1

@puyol_presidend5 JBL T460BT Sam posiadam od nie wiem, roku chyba i jestem bardzo zadowolony. No ale nie wiem czy sprawdzą się do uprawiania sportu, ale to do każdych nausznych miałbym to zastrzeżenie. Ale jeśli rozmiar/polecenie uszu Ci nie przeszkadza to dobry wybór uważam

1

@puyol_presidend5 A może pchełki (AirDots) bez żadnego kabelka i ładujesz tylko w malym powerbanku, który starcza bodajże na 7 naładowań. Są naprawdę spoko.
https://www.x-kom.pl/p/526913-sluchawki-bezprzewodowe-qcy-t2c-tws.html

0

@4drian0 Dzięki, ale nie z 2 powodów:
-są dwuczęściowe, łatwiej zgubić, tym bardziej, że małe
-nie chce wkładać do uszu

1

@Bykunn Dzięki, masz kluczowy wpływ na to jakie kupię słuchawki :D Serio

1

@puyol_presidend5 powiem Ci że 450 nigdy nie miałem nawet w ręce. Ale nie sądzę żeby się bardzo różniły. Jest też model 500 niewiele droższy trochę lepiej wygodniej wykonany

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?