La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1388 Culés

1

Myslicie, że za naszego życia zobaczymy lepszą drużynę niż ta Pepa?
Bo ja często się nad tym zastanawiam i chyba to było najlepsze, co mogłem zobaczyć jako kibic tego zespołu. To była wspaniała historia i uwielbiam do niej wracać. Niesamowicie mnie wzrusza ten okres. Trochę to z jednej strony przykre.
Coś jak "pierwsza miłość". Mimo, że to za Roniego wielu z nas na tej stronie pokochało ten klub.


0

@koksik2700 Obyśmy sukcesy osiągnęli jeszcze z Messim w składzie, bo i tak jego najlepsze lata zostały mocno zmarnowane. Taki piłkarz powinien mieć conajmniej 2 LM więcej w dorobku.

0

@daniel32778 Nie wiem czy to możliwe, ale kto wie jaka sytuacja będzie po koronawirusie. Szczerze mówiąc Barca jak wygrywa LM, to zazwyczaj pokazuje coś mega. A ostatnio takich oh, ah to jest jednak u nas brak. Zobaczymy jak wpłynie przerwa na naszych i całą piłkę oraz co Setien wymyśli. Ma teraz sporo wolnego czasu przed ewentualnym nowym sezonem?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?