La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1652 Culés

0

Zauważyłem że w tym sezonie Dembouz znacznie mniej udziela się w mediach społecznościowych. Na Instagramie prócz info o obniżce pensji ostatni post wrzucił w styczniu z treningu a tak pojedyncze posty z października i listopada.
Jak myślicie, klub poprosił go o mniejszą aktywność, czy sam postanowił mniej udzielać się by nie być narażony na hejt w jego stronę i odciąć się od tego, czy nie ma czasu bo liga weekendowa w Fifę sama się nie zagra (żartem oczywiście)?

konto usunięte

13

@messi564 I tak jeden plotkarski brukowiec postanowił to wykorzystać przeciwko niemu. Jakaś gazeta stwierdziła, że skoro się nie udziela w mediach społecznościowych, nie wrzuca materiałów video, to pewnie nie trenuje w domu, tylko prowadzi nieprofesjonalny tryb życia xD

Osobiście liczę, że zachowanie Francuza się poprawiło i faktycznie zaczął skupiać się na tym, co naprawdę ważne.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?