- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1469 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
95 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1469 Culés
1
Prime Ibrahimović vs Prime Lewandowski
Ja stawiam na Polaka.
15
@Jacu327 Zlatan. Umiejętności zdecydowanie większe niż Robert.
2
@Jacu327 No patrząc na najlepszy sezon to Ibra. Umiejętności całościowe też Ibra, ale Szwed najlepszy sezon miał w PSG. Chociaż też nie można mówić, że Zlatan tylko w francuskiej strzelał, bo jednak czy to w Interze czy w Milanie też pokazywał klasę. Zwłaszcza w tym drugim klubie, gdzie zdobył koronę króla strzelców. No i Ibra w wieku 35 lat strzelił 17 goli w 28 meczach w Premier League. Robi to wrażenie.
No nie wiem, kompletniejszym napastnikiem według mnie jest Ibra, ale Lewy ma jeszcze trochę grania przed sobą.
Wiem, że pytasz o prime, ale nawet tutaj Szwed wypada lepiej.
0
@Jacu327 ja też stawiam na Polaka. Co takiego ma Ibra, czego nie ma Lewy?
2
@Jacu327 Ibra. Technika na najwyższym możliwym poziomie, wieksza siła, warunki fizyczne, a przy tym z piłką przy nodze geniusz. Woleje lewą (jak np ta bramka z Realem, prawą, pięty, do tego dysponował nienaganną szybkością jak na swoje warunki). Dodając do tego charyzmę boiskową stawiam zdecydowanie na Szweda.
Wiadomo, że w Barcy się nie sprawdził do końca, ale gdyby nie konflikt z Guardiolą to jestem pewny że byłby kluczowym zawodnikiem na następne sezony, po prostu forma spadła na pół roku.
Nie kojarzę innego typa z którym nie da się wygrać główki, a jednocześnie strzeli pięta z wysokości mojego czoła potrafiąc wcześniej przedryblować 3 obrońców.
Nie widzę umiejętności w której Prime Lewy jest lepszy niż Prime Zlatan.
Jego jedyną wadą jest to, że prócz Barcelony nie był nigdy w drużynie która na poważnie liczyła się w walce o LM, co jest bardzo dziwne
1
@messi564 Z większością wypowiedzi się zgadzam, ale...
"Prócz Barcelony nigdy nie był w drużynie, która na poważnie liczyła się w LM".
Nie żartuj. Ibra grał w Juve, które sezon przed jego przyjściem grało w finale LM z Milanem. Gość grał w Interze, który sezon później, po odejściu Ibry zdobył tryplet. No i PSG. Można śmieszkować, ale francuski klub był wymieniany w szerszym gronie faworytów na równi z Bayernem czy Juventusem. Po prostu Ibra to pechowiec.
0
@Jacu327 indywidualnie pewnie nieduzo, ale Ibra, ale za caloksztalt - i zespolowo - to Lewy.
Jakbym jednego w prime bral do druzyny, to zawsze Lewego. Ibra jest toksyczny.