La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1524 Culés

2

Ostatnio zawodnicy wypożyczani od nas stanowią silne punkty w swoich zespołach.
Emerson - boczny obrońca z najlepszymi liczbami w lidze.
Rafinha - w tym sezonie chyba najlpeszy gracz Celty
Oriol - 22 z możliwych 23 spotkań w Holandii
Alena - 10 spotkań w Betisie od stycznia, nie jest źle
Cucurella - absolutnie podstawowy zawodnik w Getafe
Todibo - jego ostatnie spotkania w Schalke były bardzo, bardzo obiecujące

Jedynie Wague i Miranda większej kariery na wypożyczeniu nie zrobili, ale Juan to wciąż bardzo młody gracz i mam wrażenie, że wypożyczyli go do zbyt dobrego zespołu, a Wague po prostu dopiero co dołączył do ekipy z Francji.

Jest jeszcze Trincao, Pedri którzy grają bardzo dobrze w swoich klubach, a w Barcy wciąż Fati czy Puig - zaplecze jest. Moim zdaniem powinni skupić się na ściągnięciu tutaj Neymara - jako, że na lewym skrzydle są największe braki, a na środku ataku jest Suarez i Griezmann czyli bądź co bądź dwóch topowych zawodników. Sprzedać zawodników zbędnych (Ivan, Vidal?) Pozwolić Setienowi sprawdzić dobrze obecną kadrę, a resztę transferów zostawić na czas po wyborach.

Potencjał jest zarówno w doświadczonych zawodnikach jak i młodych, którzy już mogą sporo wnieść do drużyny.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?