- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1686 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
95 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1686 Culés
6
What if #13, czyli co jeśli reprezentacyjne koszulki tworzone by były przez firmy odzieżowe z ich krajów. Celowo napiszę tylko nazwy firm, bez nazwy reprezentacji.
✦ La Martina
https://mir-s3-cdn-cf.behance.net/project_modules/max_1200/53ec0c29994935.560da9f3830a2.png
✦ Reserva
https://mir-s3-cdn-cf.behance.net/project_modules/max_1200/bcedeb29994935.560da9f385b8e.png
✦ Fred Perry
https://mir-s3-cdn-cf.behance.net/project_modules/max_1200/bccdde29994935.560e9cb5ddb98.png
✦ Lacoste
https://mir-s3-cdn-cf.behance.net/project_modules/max_1200/d38fce29994935.560da9f37dd0a.png
✦ Hugo Boss
https://mir-s3-cdn-cf.behance.net/project_modules/max_1200/215bf429994935.560e9cb5dec14.png
✦ Scotch & Soda
https://mir-s3-cdn-cf.behance.net/project_modules/max_1200/9281b429994935.560da9f384642.png
✦ Emporio Armani
https://mir-s3-cdn-cf.behance.net/project_modules/max_1200/a5615829994935.560e9cb5dfc69.png
✦ Kenzo
https://mir-s3-cdn-cf.behance.net/project_modules/max_1200/b007f029994935.560da9f381be3.png
✦ Massimo Dutti
https://mir-s3-cdn-cf.behance.net/project_modules/max_1200/1c26ea29994935.560da9f38062b.png
✦ Ralph Lauren
https://mir-s3-cdn-cf.behance.net/project_modules/max_1200/359b3829994935.560dae3256b76.png
✦ Sacoor Brothers
https://mir-s3-cdn-cf.behance.net/project_modules/max_1200/43de0729994935.561aa808961d4.png
✦ Lyle & Scott
https://mir-s3-cdn-cf.behance.net/project_modules/max_1200/2323e229994935.561aa37a55abd.png
3
@Danny Gaucho piękne
1
@Danny Gaucho Niemcy maja stroje z adidasa, który jest niemiecki, Hiszpania to prędzej Joma, Anglia Umbro a Włochy Diadorra. A Polska mogłaby mieć z 4F.
0
@Lord_Vader nie wiem czy to ironia czy nie, ale jeśli nie to naprawdę piękne:)
1
@Danny Gaucho Ale Hugo zajebisty.Kupiłbym.
0
@escarabajo serio mi się podobają