La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1467 Culés

5

Yuri Berchiche (Athletic Bilbao): "Mam nadzieję, że Neymar wróci do Barcelony, był tam szczęśliwy. Gdy rozmawialiśmy o Barcelonie, zawsze mówił mi o mieście i drużynie. Dzisiaj nie rozmawiamy za dużo, ale w Barcelonie był lepszy, razem z Messim i Suarezem." [SER]

konto usunięte

3

@BarcaInfo Ja mam nadzieję że nie wróci,chiał odejść to odszedł niech nie wraca.

10

@BarcaInfo oby wrócił :)

konto usunięte

6

@BarcaInfo Był tak bardzo szczęśliwy, że odszedł za kasą do Paryża.

1

@tristan87 Odszedł bo marzyła mu sie ZP a przy Messim nie miał na to szans musiał by naprawdę wykręcić magiczne liczby .

konto usunięte

0

@dariooo No i teraz niby chce wrócić, wiedząc, że Messi ma większe szanse od niego. Gdzie tu logika?

konto usunięte

0

@dariooo I teraz wykręca magiczne liczby w lidze farmerów.Pewnie jest już spełniony.

1

@dariooo I PSG które po wygranej 4:0 u siebie przegrywa z Barcą 6:1 w rewanżu(pół roku przed transferem) i które gra w farmerskiej lidze której nikt nie ogląda i większość ma ją w dupie miało mu w tym pomóc? Nie oszukujmy się powodem numer jeden jak nie jedynym były pieniądze

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?