- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1385 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
133
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
macio_944
14
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1385 Culés
0
Niżej @Chwytliwy zapodał ciekawą informację odnośnie nadchodzącego Money in the Bank a ja chciałem zaproponować taki temat. Czy tematyczne PPV od WWE mają jakiś sens? Sprawa nie jest prosta, gdyż gdyby nie to, prawdopodobnie nie oglądalibyśmy gimmick matchów od Dablju. Z drugiej strony, stypulacje otrzymują często "kwiatki", które nie zasłużyły czy to na klatkę czy to na drabiny. Jak zapatrujecie się na tę sprawę?
@PrinceDamon @lucas/catalan @negreanu @zadafcb @MesQueUnClub_87 @Headliner9 @Transu96
2
@Kajtek77 w większości nie mają, na dodatek to uśmiercanie tak wspaniałych stypulacji jak hiac czy elimination Chamber, tak naprawdę tylko mitb i rumble mają jakiś sens, bo są grane o stawkę, zasady są jasne i tam nie ma z grubsza wielkich feudow, tylko walki o contendera, taki hiac czy EC powinny być brane pod uwagę bardziej pod story aniżeli pod samego contendera.
1
@Kajtek77 Według mnie nie, wolałem np. jak na WM była walka o walizkę Mitb, a tak to na tych tematycznych galach ostatnio i tak jest więcej standardowych walk niż związanych z tematyką gali.
1
@Chwytliwy @negreanu Niby gale tematyczne, ale i tak nie wykorzystują stypulacji. Extreme rules a na 8 walk ze dwie stypulacje. Czy tak ciężko dać gimmick do większości pojedynków? Nikt nie oczekuje raczej drutu kolczastego czy ognia, ale człowiek nawet tables match by obejrzał.
0
@Kajtek77 chciałbym żeby MitB wrócił na WM, jedynie gala Exterme Rules mas sens ponieważ na tej gali mogłyby być walki Exterme Rules, TLC czy HiaC itp. i takie stypulacje powinny kończyć feudy. Elimination Chamber przed WM ma jeszcze sens.
0
@lucas/catalan HiaC bez pożądnej podbudowy jest bez sensu dla mnie.
0
@Kajtek77 Teraz ciężko o porządną podbudowę w WWE
1
@Kajtek77 Ja ziomeczku nie znam się na Wrestlingu ;) jedyne co kojarzę w tym temacie to Hulka Hogana oraz film Zapaśnik :D