La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1417 Culés

konto usunięte

0

Da się być jakoś ukrytym na facebooku? Nie używam facebooka, mam tam może z 20 znajomych. Ale popełniłem błąd. Jeden kolega z pracy mnie męczył żebym potwierdził jego zaproszenie do znajomych i to zrobiłem niestety. I lawina ruszyła. Nie wiem gdzieś mój profil innym ludziom chyba sie wyświetla i kolejne osoby z roboty nie zapraszają. Da się to jakoś zatrzymać? edit. znalazłem coś takiego jak tymczasowa dezaktywacja konta. powinno pomóc

1

@kamilos1214 Jak nie używasz Facebooka to załóż samego msg. Nie będą cię dodawać znajomi a ty sam sobie dodasz kogo bedzisz chciał.

konto usunięte

0

@DonAndresFCB Można używać Massengera bez konta na fb? "Co się stanie, gdy trwale usunę swoje konto na Facebooku?" i pod tym jest taki podpunkt: "Nie będzie już można korzystać z aplikacji Facebook Messenger."

konto usunięte

0

@kamilos1214 ja posiadam mesengera nie posiadając fb czyli się da;)

0

@kamilos1214 Da się ale musisz nowe konto założyć jak usuniesz fb teraz to i chyba msg też ci usunie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?