La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1328 Culés

0

Czy jeśli brat korzysta jeszcze z Widowsa 7, to jest możliwość, że z tego powodu nie chce załadować się strona devil-torrents? (I nie działa tylko ta strona).
U mnie na W10 działa bez zarzutu.
Cookie i takie tam były wyczyszczone i nic to nie dało. I na każdej przeglądarce jest tak samo.
Co może być przyczyną?

0

@norbi77 Korzystacie z tego samego internetu?

konto usunięte

0

@norbi77 Mam 7 na laptopie i u mnie działa, może jakis antywirus blokuje?

konto usunięte

0

@norbi77 też mam 7 i działa

0

@4drian0 @ArdoFCB @Jaca27 Nie, mieszkamy osobno. Odinstalował wszystko co zbędne i antywirusa też.
Ale dopiero po tym jak wyczyścił w opcji zaawansowane te cookie itp, a następnie zresetował router to mu zaczęło działać.

0

@norbi77 Dostawca internetu mógł zablokować stronę.

0

@4drian0 Póki co, wszystko mu hula. Nie wiem jak będzie rano.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?