La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1575 Culés

0

Mieliście tak, że przez jakiś sen zaczęliście się w prawdziwym życiu czegoś bać? Śniło mi się w przeciągu,bo ja
wiem...miesiąca, że leciałem samolotem, oczywiście jako pasażer i zginęłem/piloci tracili panowanie nad maszyną i rozpętała się panika. Jestem mega odważnym facetem, nie mam żadnych lęków, w dzieciństwie i w sumie teraz w pracy często na wysokościach itp. Nigdy samolotem nie lecialem, ale też nigdy się nie bałem do niego wsiąść tak jak balbym się teraz. Dziwne do opisania, ale nie wiem czemu tak mam, że teraz odmowilbym sobie lotu, a przez cale zycie czy jeszcze przed miesiącem nie. Jak człowiek sobie coś wyobrazi czy coś mu się przyśni i przeżyje to na własnej skórze to zaczyna się bać

0

@Damian11 Ostatnio bardzo dużo myśle nad jednym tematem. Jest tego tyle, że w przeciągu dwóch tygodni śniło mi się to już 3 razy. Uważam, że dużo ale nie ,martwię się tym aż tak. Powiem Ci, że bałbym się teraz lecieć na twoim miejscu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?