La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1445 Culés

4

Neymar miał wszystko żeby zostać legendą Barcy, a stał się aferzystą z różowymi włosami... Życie.

2

@vangoor ta, "życie" xd Piszesz jakby był ruiną mieszkającą pod mostem, tymczasem chłop ma wszystko.

1

Nazwanie Neymara tylko aferzystą jest krzywdzące i niezgodne w pełni z prawdą.

0

@PatrychoO Włącznie z cieniem Messiego, z którego tak uciekał xD

1

@vangoor Neymar tak uciekał z cienia Leo, że wypadł poza top 30 złotej piłki xD

0

@SeeleyBooth Głównie z tego jest kojarzony w ostatnim czasie.
@NaFazieHitman Rozpędził się chłop xD

0

@vangoor Kojarzony jest dlatego, że media kreują taki wizerunek. Szkoda, że nikt nie pamięta jak wybitnym jest zawodnikiem. W formie TOP3.

0

@SeeleyBooth Owszem, w formie, a kiedy ta forma była?

2

@vangoor Daleko sięgać nie trzeba. Obecny sezon: 22 mecze 18 bramek 10 asyst. Słabo?

konto usunięte

1

@SeeleyBooth W lidze farmerów.

0

@vangoor Ale próbujesz na siłę zrobić z tej dyskusji gownoburze xD Niestety do naczelnego hejtera La Rambli daleko tobie ;D

0

@SeeleyBooth Jeśli do tego doliczyć ok. 80 dni kontuzji to całkiem nieźle.

0

@4drian0 Moje zdanie na jego temat wyraża mój awatar i to nie od dziś, więc modny temat gównoburzy można by było podłączyć już dawno temu. Po prostu chciwość zaprowadziła go tam gdzie teraz jest i tyle.

konto usunięte

0

@vangoor Racja, miał duże predyspozycje do zostania gwiazdą Barcelony, ale widocznie tego po prostu nie chciał, bo wybrał inaczej. Zachował się słabo na sam koniec, ale takie ujmowanie mu też jest słabe.

0

@xofcbxo Gwiazdą był już od dłuższego czasu, chłopak aspirował do roli lidera zespołu i to go zgubiło.

0

@tristan87 Ta normalnie powinien mieć ze 100 goli już i 72 asysty bo liga francuska jest jak liga wietnamska. Fakty są takie, że sprawdził się w każdej lidze w jakiej grał, w reprezentacji i lidze mistrzów też więc to ujmowanie mu jest trochę żałosne.

1

@MarekKonrad Dziwne żeby nie poradził sobie w lidze francuskiej skoro wymiatał w hiszpańskiej.

0

@vangoor ??? No o to mi chodzi, że radzi/radził sobie wszędzie gdzie grał, dlatego umniejszanie mu bo teraz gra we francuskiej (lidze farmerów XD) jest głupie.

0

@MarekKonrad Nikt mu nie umniejsza, wszyscy wiedzą, że francuska jest gorsza, więc to żaden wyczyn po Hiszpanii.

0

@tristan87 No i? Liga Mistrzów: 4 mecze 3 bramki 2 asysty.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?