La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1509 Culés

konto usunięte

4

Czytam wszystkie wytyczne, które muszą być spełnione by rozgrywki w naszej lidze zostały dokończone i za głowę się chwytam. Kto chce może sobie przeczytać
https://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/pko-ekstraklasa/pko-ekstraklasa-plan-powrotu-ligi-do-gry/965bw63
Myślę że we wszystkich ligach europejskich zostaną wdrożone bardzo podobne wytyczne. Kaktus mi wyrośnie na ręku jak to wszystko uda się zrobić. Nie wierzę że przy tej ilości zarażeń w Europie a myślę że przy odmrożeniu gospodarki ta liczba będzie na podobnym lub nie daj boże wyższym poziomie żaden zawodnik nie złapie koronawiursa. Jeden przypadek w każdej lidze spowoduje że rozgrywki zostaną przerwane. Za dużo osób będzie w to wszystko zaangażowane i za długo to będzie trwało by mogło się udać. Trzymam kciuki bo bardzo chcę by wszystko fajnie się zakończyło i mam nadzieje że kaktus urośnie nie tylko na dłoni :)

2

@Janiama Mam podobne przeczucia. Ja wiem, że piłkarze będą co chwila tesowani, ale jeżeli dopiero co ktoś się zaraził to wynik może być negatywny. A jeżeli pojawi się przypadek w jakiejkolwiek drużynie to ciężko sobie wyobrazić żeby reszta grała normalnie.

konto usunięte

0

@Janiama Ciężko będzie z dokończeniem sezonu, ale oby wszystko było dobrze. :)

1

@Janiama Wyrośnie, ponieważ wytyczne wytycznymi, a praktyka sobie. Nikt się nie będzie przejmował restrykcjami sanitarnymi, bo one są nie do spełnienia nigdzie. Ten sezon zostanie dokończony tylko ze względu na pieniądze z TV, które trzeba by zwrócić w razie jego zakończenia. Np. w Niemczech piłkarze mają być regularnie testowani na obecność wirusa.

konto usunięte

2

@tobiasson92 Oby, oby

2

@Janiama Sportowo ten sezon nie ma sensu i to jest fakt. To będą mecze w zasadzie sparingowe i nie tylko ze względu na atmosferę bez kibiców. ;)

0

@tobiasson92 Mimo wszystko emocje będą. Myślę, że drużyny walczące o majstra albo o utrzymanie nie będą w żaden sposób odpuszczać. Wiadomo, że taki Liverpool czy PSG będą mocno ratować dbając o zdrowie zawodników, a zespoły że środka tabeli też nie będą się zabijać, ale myślę że będą drużyny walczące do ostatniej kolejki. Emocji nie będzie takich jak zawsze, ale lepsze to niż nie dograć do końca.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?