La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1293 Culés

3

"Chodzili w maskach, a nie byli zakażeni ej
Teraz chodzą w nich, bo boją się pandemii" :D

Tak sobie myślę ilu ludzi zdaje sobię sprawę, że osoba schowana za avatarem ciesząca się ogólnym szacunkiem wsród "społeczności internetowej" tak naprawdę w życiu może być kompletnie inną osobowością lub zupełnie odwrotnie. Zdaje się wielu o tym zapomina, że skoro ktoś może nosić maskę w prawdziwym życiu to tymbardziej na forum internetowym :]

2

@NaFazieHitman Swoją drogą, to będzie dobra płyta.

0

@nieprzysiadalnosc też tak myślę zalicza świetny progres, chociaż długo to trwało to konsekwetnie robi swoje. sprawdzam często :)

0

@NaFazieHitman Każdy ma. Wystarczy zauważyć po słownictwie czy to że przed klawiaturą jest dużo czasu żeby się zastanowić...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?