- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1615 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
84 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1615 Culés
0
Jest tu jakiś znawca od kabli USB ?
Kiedy podłączam kabel USB z przypiętym telefonem do laptopa to telefon się ładuje , a nie wyświetla się żaden folder żeby coś przesłać.
1
@PatrykBarcelona
Musi się pojawić zapytanie czy udzielić dostępu do danych z komórki.
2
@PatrykBarcelona Po podłączeniu powinny pokazać ci sie na telefonie 3 opcje:
ładuj telefon
transferuj pliki
przesyłaj obrazy
1
@PatrykBarcelona Na ekranie telefonu powinny pokazać Ci się 3 opcje i wybierz przesyłanie plików czy coś takiego. :)
0
@FeloRPS @Anonymus0608 @klemens100 No własnie nic się nie pojawia na telefonie tylko od razu ładuje się ;/
2
@PatrykBarcelona Odłącz kilka razy i podłącz ponownie, jak nic nie da to wejdz w ustawienia --> ustawienia udostępniania --> usb i tam powinno być
1
@PatrykBarcelona
Moze jakiś błąd systemu, zresetuj na poczatek.
2
@PatrykBarcelona czasami opcje są schowane w pasku na górze telefonu
1
@PatrykBarcelona A jaki telefon masz, zapodaj nazwę i model. :)
0
@FeloRPS Telefon jest dosyć stary , ZTE Blade A452.
1
@PatrykBarcelona Ciężka sprawa, musisz w ustawieniach telefonu pogrzebać, w google i youtube nic nie znalazłem, szukaj w ustawieniach coś związanego z USB i tam może być opcja transferu plików.
1
@FeloRPS Ok , pokombinuję. Dzięki :)
1
@PatrykBarcelona Spoko, nie ma problemu, jak coś pisz czy Ci się udało. :)
0
@Anonymus0608 Nie mam takiego czegoś ' ustawienia udostępniania''
0
@FeloRPS Dalej to samo , nic nie pomogło
1
@PatrykBarcelona To lipa mordo, ale jest jeszcze jeden sposób, możesz sobie pliki które chcesz wgrać na fona albo z fona to najpierw na chmurę Google a później z chmury na fona albo kompa. :)