La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 842 Culés

2

0

@Konias4318 Mnie zdecydowanie bardziej bolała porażka z Realem w finale Copa del Rey 2011 - wtedy na wyciągnięcie ręki był drugi tryplet w ciągu trzech sezonów a ponadto w pełni zasłużony. W zeszłym roku niestety przegrali na własne życzenie.

2

@Chakalaka Po mnie to spłynęło, bo fajnie byłoby mieć drugi tryplet ale to i tak była najlepsza Barca w historii. Wydaje mi się, że jeszcze lepsza od tej z 08/09. I co by nie mówić, Real wtedy zagrał naprawdę bardzo dobrze, szczególnie w pierwszej połowie nie istnieliśmy. Dopiero w drugiej Barcelona zaczęła grać. Dobrze, że chwile po tym finale pokazaliśmy kto jest lepszy w półfinale Ligi Mistrzów. To dużo ważniejsze.

0

@Chakalaka Mnie bardziej bolał fakt żę w tamtym meczu gola strzelił akurat Ronald. Na szczęście Messi mi to potem osłodził w LM kiedy objechał madryli jak pachołki. Natomiast Anfield to był cios który do dzisiaj siedzi i nie wiem czy ponowne wygranie LM przez Barcelonę mi pozwoli o tym zapomnieć. Zwłaszcza ten upokarzający 4 gol, na tym poziomie to jest strzał w pysk.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?