La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1048 Culés

0

Tak naprawdę nikt nie wie na dziś, jak dalej potoczy się ten sezon i jak dokładnie będzie wyglądała sytuacja finansowa Barcy, więc być może będzie tak, że mimo ciągłego miętolenia gazetek o wielkim transferze Neymara czy Lautaro, Barca nie kupi nikogo wielkiego, za ogromne pieniądze co moim zdaniem nie oznacza tragedii, dlaczego? Zakładam w optymistycznym wariancie, że w końcu dojdzie do zdrowia i formy Dembele, tak samo Arthur, wróci do nas Coutinho, przyjdzie nowy Trincão, może wrócić Alena oraz Todibo i nie jest tak źle. Wszystko kwestia odpowiedniego ułożenia tego sporego bogactwa ludzkiego talentu, odpowiedniej taktyki oraz mentalności i możemy mieć całkiem udany sezon. Nie wiem czy się ze mną zgadzacie, ale nie wyglądałoby to tak źle, przynajmniej na papierze...Jestem optymistą :)

konto usunięte

1

@Pilka_jest_okragla Neymar musi przyjść, on jest gwarantem trypletu.

konto usunięte

0

@Pilka_jest_okragla Neymar musi wrócić, zaś Cou i Dembele powinni odejść. Zdecydowanie wolę więcej minut dawać Fatiemu i Puigowi niż im.

1

@tristan87 Neymar grał 4 sezony w Barcelonie i tylko raz udało się wygrać tryplet w PSG ani razu a gra tam 3 sezon więc rzeczywiście Neymar to gwarancja trypletu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?