La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1266 Culés

2

Krótki wylew na temat Karbownika :)
Michał, niemal z kopyta, wszedł do podstawowego składu Legi w tym sezonie, dzięki kontuzji podpisanego w lato Obradovicia. Praktycznie cały sezon rozegrał na lewej obronie, notując tam liczby nie gorsze od Alby czy Marcelo. Jak wiadomo, lewa obrona nie do końca jest jego naturalną pozycją, o czym wypowiadał się m.in. jego agent, który mówił że aby Karbownik mógł pokazać pełny potencjał, musi grać w środku pola. Ogladajac go z wysokości trybun, widać było jak gra ofensywna legi jest uzależniona w dużej mierze od jego ofensywnych wejść. Chłopak dużo widzi i jak to się mówi, ma cały czas podniesioną głowę. Gra ofensywna na duży plus, natomiast defensywna tak kolorowo nie wygląda. Na polską ligę daje rade, ale na zachodzie będzie mieć przez to ciężko.
W piątek na kanale sportowym Stano ujawnił informacje o dużym zainteresowaniu tym zawodnikiem przez Barcelonę. Osobiście uważam że to zły kierunek dla niego, nawet gdyby został wypożyczony do celty czy betisu. W Hiszpanii grając przeciwko Hazardowi, Messiemu, Viniciusowi czy Ocamposowi na lewej obronie, chłop przepadnie. W Polsce jego braki po części pokrywa Jędza, dzięki czemu Legia traci niewiele bramek. Jeżeli chłopak ma gdzieś odejść, a uważam że nie ma na co czekać, to rozpatrywał bym na jego miejscu oferty z Holandii. Na pewno nie będą one tak atrakcyjne, ale jeżeli zależy mu na rozwoju to najlepsza będzie liga która stawia na młodych, i gdzie taktyka nie jest stawiana na pierwszym miejscu, tylko rozwój piłkarzy. Myślę że fajnie by pasował do Ajaksu lub Psv, a nie Barcelony czy Totenhamu

0

@Nolife1899 Przecież jak On gdziekolwiek pójdzie to nikt nie będzie marnował jego potencjału na lewej obronie. W Legii tam gra bo akurat zwolniło się miejsce i jest ciśnienia na promowanie młodego, a w środku pola nie bardzo jest za kogo go wstawić.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?