La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1554 Culés

0

Jak to jest z tym odmrażaniem? Wiadomo kiedy ruszą sklepy z elektroniką?

2

@Transu96 Przez internet sobie zamów, zawsze 14 dni na ewentualny zwrot.

0

@Transu96 Od jutra.

4

@Transu96 Dobra decyzja somsiad. W końcu zrozumiałeś, że FIFA to wodorosty. Gratuluję zdecydowania zakupu Pesa.

0

@IronSanHybrid Panie, ja muszem pomacać, zobaczyć czy obudowa nie będzie kolidować z moimi przejściówkami

2

@SeeleyBooth Panie, nie obrażaj pan, monitor mi się spalił przy bilansie 13-3 I musiałem walczyć o telewizor(wygrałem, racja silniejszego zawsze lepsza bywa xD)

0

@Transu96 Przyjdzie pomacasz i jak się nie sprawdzi to odeślesz.

3

@IronSanHybrid polecam zobaczyć jak działają firmy kurierskie jak telewizory są rzucane itp. nie wiem kto normalny kupuje takie rzeczy przez internet.

0

@DonAndresFCB w 90% przypadków kupuje przez neta. Jeśli coś jest uszkodzone to odsyłam, a uszkodzonych paczek nawet nie przyjmuję. Często gęsto na szybko przy kurierze otwierałem by sprawdzić czy wizualnie wszytko ok.

konto usunięte

0

@Transu96
@Bykunn handluje na priv ;]

1

@DonAndresFCB Tylko, że ze sklepów RTV nie wożą firmy kurierskie i nikt sobie nie pozwoli żeby sprzęt dojechał w złym stanie ;)
@Transu96 A co do pytania to sklepy RTV są otwarte cały czas, tylko te stacjonarne :D Tylko Media Markt był zamknięty ogólnie, jeśli dobrze pamiętam. Od jutra już totalnie wszystko będzie otwarte

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?