La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1285 Culés

4

Rząd techniczy tzw zgody narodowej z KO, koalicją polską, Lewicą, Gowinem i Konfederacją to pocałunek śmierci od PiSu. Nie dość, że spadnie na nich obowiązek posprzątania tego bałaganu co zrobili poprzednicy to jeszcze znając życie za kryzys ekonomiczny również zostaną obarczeni. Żaden zwolennik opozycji nie powinien chcieć takiego rozwiązania bo owa jego chwilość może potrwać nawet rok, dodajmy do tego wybory prezydenckie. Chyba nie muszę tłumaczyć jak po takim roku będzie wyglądać poparcie dla wszystkich partii...

0

@Europejczyk1980 ale o co w ogóle chodzi? PiS rozważa oddanie rządów w ręce Opozycji czy o co chodzi?

0

@michal26 Jeżeli część porozumienia się zbuntuje i nie zagłosuje za wyborami to tak. Po co im rządy mniejszościowe z kryzysem na karku? Oddadzą na rok władzę opozycji która co rusz będzie się tarła między sobą co doprowadzi do wcześniejszych wyborów i wrócą do władzy z samodzielną większością bez Gowina i odbitym senatem. Dla nich to idealny scenariusz, przy okazji gospodarka zacznie wychodzić z kryzysu a oni będą sobie to przypisywać jako swoje zasługi.

0

@Europejczyk1980
No ciekawa koncepcja. Nie powiem.
Nam pozostaje jedynie obserwować, co się może stać..

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?