La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1243 Culés

konto usunięte

9

Karol: Ty pamiętasz ten program, w którym występował ten szesnastoletni chłopiec? To co Ty uważasz, że ja jestem głupszy od jakiegoś smarkacza?
Alina: Ja pamiętam tego chłopca. Proszę bardzo, proszę mi przeliterować słowo neapolitańczykowianeczka.
Karol: Hoho, też mi coś. Co Ty uważasz, że ja naprawdę nie potrafię tego słowa przeliterować? Co Ty...
Alina: No, ale proszę bardzo, zaczynaj.
Karol: O, dobrze, zrobię to, wiesz, jak mi dasz 12,5 tysiąca.
Alina: No co Ty, Karol. 12,5 tysiąca za przeliterowanie? Ja Ci dam 25 tysięcy, tylko przeliteruj.
Karol: No dobrze, dobrze, dobrze. Nepalo... Ty jesteś jak dziecko. Skąd Ty byś wzięła tyle pieniędzy? No skąd Ty byś wzięła tyle pieniędzy?

4

@Hiacynk Fajnie się czyta te teksty bo nawet jak teoretycznie nie są nie które śmieszne to człowiek sobie wyobraża jak to Karol to mówi i się japa cieszy :D

1

@Hiacynk Który to odcinek? ;D

konto usunięte

2

@Kondziubarca Odpowiedź za 99 tysięcy. :D
@matirix20 Generalnie dialog pisany z Miodowych lat sporo traci na wartości i śmieszności. Czasem, jakaś wypowiedź, albo konwersacja wydaje się nie być śmieszna, ale w serialu już jest, bo gestykulacja, ekspresja, generalnie gra aktorska robi swoje. ;p

konto usunięte

1

@Hiacynk o z rana obejrzę dawno nie widziałem :)

konto usunięte

1

@Hiacynk I wejście Pani Obrochtowej, które rozwala wszystko... :D

1

@Hiacynk Jak sobie to czytam to w myślach mam to jak Karol by to mówił i od razu pojawia się uśmiech bo pamiętam, że to świetna scena była :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?