- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1163 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
12
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
54 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
43 odpowiedzi
turhiay
12
A to ciekawe. Fede Valverde i kolejny konflikt w szatni (tym razem Urugwaju)Przypadek?https://x.com/... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1163 Culés
1
Wydaję mi się, że jedyne co zostanie dograne w tym sezonie to ligi i puchary krajowe, ale to też nie wszędzie. Liga Mistrzów i Liga Europy jednak niesie większe ryzyko. Inaczej jechać na mecz z miasta do miasta w tym samym kraju, a inaczej podróżować z jednego końca Europy do drugiego. Może 1/8 dograją, ale potem coś się zatnie, takie mam przeczucia. Także uważam, że europejskie puchary w tym sezonie bez zwycięzców.
Tęskniłem za futbolem i cieszę się, że wraca Bundesliga, ale też wiem, że obejrzę mecze w ten weekend i będę tęsknił za kibicami. Nie wiem, odnoszę wrażenie, że słabszy poziom jest bez kibiców... Może takie złudzenie optyczne spowodowane tym, że atmosfera jest taka, jak na boisku niedaleko mojego domu. Słychać trenerów, piłkarzy, itp. Jednak kibice robili, robią i będą robić ogromną robotę w postrzeganiu meczów. Chociaż wypadałoby się nastawić, że raczej (ale to i tak nic pewnego), pierwszy mecz piłkarski na wysokim poziomie z kibicami obejrzymy w sezonie 2021/22.
0
@Hiacynk dobrze że bez kibiców. Kibice Barcy dowiedzą się,że Ter Stegen nie jest jedynym krzyczącym bramkarzem i dlatego ma " potężny charakter"
0
@Hiacynk a ja wcale się nie zdziwię, jeśli LM będzie kontynuowana, lecz bez kibiców i z zastanowaniem nadzwyczajnych środków bezpieczeństwa. Jednak pieniądz to pieniądz, a "on" musi się zgadzać.
0
@Hiacynk A ja nadal liczę, że być może te głosy o jeszcze mocniejszej drugiej fali epidemii są przesadzone. Oby się okazało, że we Włoszech, Hiszpanii czy UK już dużo osób to przechorowało. To da nadzieję na mecze z kibicami pod koniec 2020 albo na początku 2021