La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 880 Culés

4



Warto przypomnieć, że Coutinho dostał szansę u dwóch trenerów Bayernu i grał na trzech pozycjach. Także jako lewy środkowy pomocnik jak i klasyczna "10".

konto usunięte

1

@cat_r37 Niech wraca do Liverpoolu albo niech gra gdzieś w Premier League.

konto usunięte

0

@cat_r37 Mi się wydaje, że Bayern to gra od dawna 4-2-3-1 i nie chce mi się wierzyć, że ktoś Cou na defensywnym wystawił.

7

@Chwytliwy warto zauważyć, że najlepsze mecze w ostatnim roku to starcia z Tottenhamem i United. To nie wygląda na przypadek... Oby udało się z tym Newcastle. Mógłby być prawdziwym liderem, nie byłoby na nim przy okazji aż takiej presji. Wydaje się, że to mogłoby być idealne środowisko dla niego. Jedno jest pewne, byle jak najdalej od Barcelony.

5

@Chwytliwy Liverpool nie jest nim zainteresowany. Sposob, w jaki odszedl, pozostawil wiele niesmaku.

Klopp juz dawno mowil, ze chce jedynie graczy, ktorzy chca w tym klubie byc. Coutinho chcial byc w Barcelonie i jego zyczenie sie spelnilo, jednoczesnie palac za nim wszystkie mosty prowadzace na Anfield.

Ale jakas Chelsea moze go wezmie. Ewentualnie Newcastle, kiedy juz potwierdzi sie przejecie klubu i beda tam pieniadze oraz ambitny projekt.
Poza taka opcja, ciezko bedzie znalezc topowy klub, ktory zaplaci mu tyle, ile zarabia, oraz zaplaci Barcelonie to, czego ta oczekuje. Cou nie sprawdzil sie w dwoch roznych topowych klubach, na roznych pozycjach, i coraz wiecej osob bedzie sie zastanawialo dwa razy, czy faktycznie jest taki dobry.

0

@cat_r37 Właśnie mi się wydaje, że to jest jego problem. On musi czuć się liderem na boisku. Wtedy będzie mógł pokazać pełnię swoich możliwości.

0

@mr_robot choćby w spotkaniach z Unionem Berlin i Freiburgiem zagrał w tercecie z Thiago i Mullerem. W. Spotkaniu z Wolfsburgiem zamiast Thiago grał Kimmich.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?