La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 815 Culés

2

Dla wszystkich zwolenników transferu Wernera do Barcelony.

konto usunięte

1

@cat_r37 wciąż lepszy kandydat niż Lautaro.

7

@mateuszdabski no tak, Griezmann i Coutinho niczego was nie nauczyli.

3

@cat_r37 #teamGabrielJesus

konto usunięte

0

@cat_r37 Griezmann dobry chłopak.

konto usunięte

2

@cat_r37 akurat Griezmann liczbowo wygląda nieźle jak na początek, moim zdaniem jest tak dobry że forma będzie lepsza prędzej czy później, mimo że fanem Antoinea nie jestem, tak to dobry zawodnik.

2

@dominik127pl jasna sprawa, ja bardzo szanuję. I generalnie to spełnia moje oczekiwania, co miał wnieść do zespołu to wniósł. Strzelił kilka bardzo ważnych bramek, pracuje na boisku za trzech i nie łapie kontuzji. Problem w tym, że na tym skrzydle obecnie przydałby się piłkarz o nieco innym profilu. No ale to akurat nie jest jego wina.

@DonVincenzo troche się zasiedział na tej ławce w City. W pierwszej części sezonu niektórzy kibice City mocno na niego narzekali z tego co pamiętam. Ale to wciąż bardzo ciekawy piłkarz który w nowym otoczeniu mógłby znowu być niesamowity. Zwłaszcza, że mimo wszystko to liczby ma znakomite.

konto usunięte

0

@cat_r37 co ma Griezmann i Coutinho do tego, że Lautaro to beznadziejny kandydat na napastnika Barcelony za taką kwotę? Już bym wolał Pawła Brożka - przynajmniej nie trzeba na niego wyrzucić ponad 100mln...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?